Web asistan hizmeti nedir?

Web asistan hizmeti, web sitesini yönetecek zamanı veya personeli bulunmayan kurumlar için tasarlanmış bir web sitesi yönetim

tipidir.
İhtiyacınıza uygun şekilde web sitenizin içeriğinin (haber, duyuru, faaliyet, proje gibi) haftada bir, ayda bir, 3 ayda bir, yılda bir gibi

çeşitli periyotlarda güncellenmesi için web asistanlarımızdan yardım

alabilirsiniz.
Seçeceğiniz periyoda göre firmamız tarafından size bir web asistanı atanır.

Web asistanınızla birlikte telefon veya e-posta yoluyla birebir iletişim kurarak sizin adınıza web sitenizi güncel tutması için destek alabilirsiniz.

Web asistan hizmeti kimler için uygundur, kimler yararlanabilir?

Web asistan hizmeti, web sitesini yönetecek zamanı, teknik bilgisi bulunmayan kişiler veya bu konuda eğitimli personeli bulunmayan şirketler için uygundur.
Tabii ki bir de işi uzmanına bırakmak isteyenler için… Web sitemizde teknik problem yaşıyoruz. Web asistanından bu tip konularda da yardım alabilir miyiz?Alabilirsiniz. Web asistan ekibimiz, içerik girişinin yanı sıra teknik destek de sağlamaktadır.
Web sitenizde yaşamış olduğunuz herhangi bir problemde iletişime geçebilirsiniz.

 Web tasarımı yaptıgınız bir şey degildir. bu bir yasam tarzı.

Products

Automated Chatbot

Data Security

Virtual Reality

Communication

Support

Services

FAQ's

Privacy Policy

Terms & Condition

Team

Contact Us

Company

About Us

Services

Features

Our Pricing

Latest News

© 2003 Cobay web work shop  sitede yer alan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olması için elinden gelen makul çabayı sarf etmektedir. Bununla birlikte  hiçbir koşulda, Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; gözden geçirmesinde gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten, sitede yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı ötürü sorumlu değildir.