Blog Content

Home – Blog Content

deneme

Esenyurt çatı ustası arıyorsanız, doğru Adrestesiniz Çatınızın uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağlamak için doğru ustayı seçmek önemlidir.  çatı yapımı ve tamiri denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Enver Usta, yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kilic Cati Profesyonel kadrosu ve uzman ekipmanlarıyla, Çatı İzalasyon Çatı Kiremit Aktarma Çatı Mebran Kaplama Pimaş Dere Temizleme Çatı Sundurma Çatı Tamiri Yenileme Çatı Teras Kapama Çatı Yapımı işlerini güvenle üstlenmektedir Esenyurt çatı ustası , yeni bir çatı yapımı sürecinde müşterilerine profesyonel destek sağlamaktadır. İster evinizin çatısını yenilemek isteyin, ister yeni bir yapı için çatı yapımı planlayın, uzman ekibimiz size en uygun çözümleri sunacaktır. Çatı yapımı sürecinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tercihlerine önem veriyoruz.

Esenyurt çatı ustası her mahallede hizmet veriyor ve Her biri Esenyurt ve çevre ilçelerde önemli referanslara sahip profesyonel çatıcı, çatı ustasıdır. Esenyurt çatı ustası için yapılacak işin büyüklüğü ve çeşitliliği hiç önemli değil, Esenyurt çatı ustası ekibimiz 1 m2’den 10000 m2’ye kadar tüm çatı ve çatıya bağlı ek işlerinize yetecek kapasitededir.Ayrıca firmamızdaki Esenyurt çatıcıları pazar günleri dahil, Haftanın yedi günü en Hızlı ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. E-mail adresimizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşıp adresinize ücretsiz keşif için Esenyurt çatı ustası isteyebilirsiniz.

Evlerimizi dış etkenlerden koruyan çatının yaşam alanındaki önemi bir hayli fazladır. Fakat, çatıların zaman içerisinde birçok sebepten dolayı yıpranması söz konusudur. “Yağmur yağıyorsa ve bir nedenden dolayı çatınız sızdırıyorsa hemen bizi arayın!” Esenyurt ıslanınca yakınlarda sizin için bekleyen çatı ustalarımız mutlaka var. Sorunları değerlendirmek ve sızdıran çatınızı düzeltmek için hızlıca orda olacağız.Esenyurt’da işiniz ne olursa olsun Çatı tamiri, Oluk tamiri, Çatı yenileme, Çatı izolasyon ve Çatıyı kapsayan tüm işler için Esenyurt’daki çatıcı ustalarımızı arayabilirsiniz

Esenyurt Çatı Tamiri

Esenyurt’da çatı tamiri hususunda profesyonel ve eğitimli çatıcılardan oluşan, çatı ustası ekibimiz, size mükemmel tamir hizmeti ve profesyonel işçilik sunmak için hazırdır. Büyük ya da küçük, şimdiye kadar yaptığımız Esenyurt’daki çatı tamirlerinden gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz çatı projesinin büyüklüğünden bağımsız olarak, Esenyurt’da her çatı tamirinin acil olarak işleme konulacağını, hızlıca çözüme kavuşacaklarını bildiklerinden dolayı bize güveniyorlar. Eğer Esenyurt’da tamir edilmesi gereken bir çatınız varsa, size yardımcı olabilmemiz için bizi arayın! Hazır Mobil Esenyurt çatı tamiri ekibimiz çatınızı denetleyerek size detaylı çatı hasar inceleme raporu sunacaktır.
Çatınız sızdırıyor mu?
Evinizin tavanı ıslak ve rutubetlimi? Sızıntının çatının neresinden geldiğinden emin değil misiniz? Esenyurt Çatıcı, Çatı ustası ekibimiz size Yardım etmek için hazır!

Çatınız tamir edilemeyecek kadar kötü durumda değilse, Esenyurt çatı ustası size çeşitli çözümler sunarak çatı tamiri yapabilir. Bizim ilk amacımız; size yeniden çatı yaptırmanızı gerektirmeden bir çözüm sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktır. Esenyurt’daki çatıcı firmalarının aksine, müşterilerimize kalıcı bir çatı tamir servisi olmak için çalışıyoruz.

Her şeyden önce Esenyurt’da uygun ve kapsamlı çatı tamiri fiyatları sunuyoruz. Felsefemiz: Harika bir onarım yaparak, gelecekte yeni bir çatıya ihtiyaç duyduğunuzda bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

Esenyurt Çatı Aktarma

Çatının en önemli işlevlerinden biri su yalıtımı sağlamaktır. Esenyurt’daki hava şartları nedeniyle ya da farklı nedenler sebebiyle çatı kiremit, oluk ve çatı pencereleri hasar alıp görevini yerine getiremez hale gelir. Çatı ana taşıyıcı parçaları ve çatı döşemesi su teması ile çürümeye bağlı olarak çökmelere sebep olur. Esenyurt çatıcı aktarma ustası, 5 aşamada çatı onarımını gerçekleştirir.
Kiremit kontrolü yapılır ve kırık olanlar ayrılır. Uygulama sonrası sağlam kiremitler çatı yüzeyine geri kaplanır.
Eski su yalıtım malzemesi sökülerek. Yeni su yalıtım membran uygulaması yapılarak çatıda su yalıtımı sağlanır.
Çatı taşıyıcıları (ahşap karkas) incelenerek, hasarlı olanları yenilenir.
Gizli dereler, havuzlama ile yalıtım yapılarak yağmur sularının içeri girmesi engellenir. Çatıdaki asma dereler yenisi ile değiştirilir.
Asansör kulesi ve baca kenarları, 25 cm çatı kaplamasına doğru, yukarıya doğru ise 15 cm membran uygulaması yapılarak su girmesi engellenir.

Kiremitlerin tekrar döşenebilmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altı tahtası çakılması ve üzerine de nitelikli bir su geçirmez bitümlü membran örtü serilmesi gerekir. Bu örtü kiremitlerden sızan suyun aşağıya geçmesini engellemek için kullanılır. Esenyurt’daki çatı aktarma işinizin uzmanlar tarafından yapılmasını sağlayın, 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Esenyurt Çatı Yenileme

Esenyurt çatı ustası ekibimiz sizi yönlendirebilecek ve çatı yenileme işleminde size yardımcı olabilecek bilgi birikimine sahip Profesyonel çatıcılardan oluşan ustalardan oluşmaktadır. Esenyurt’da ev sahibi olarak, çatı yenilemek, yapacağınız en büyük yatırımlardan biridir ve bu çok önemli bir karar. Seçebileceğiniz Esenyurt’da seçebileceğiniz onlarca çatı ustası varken, Esenyurt’daki en iyi çatı ustasıyla çalışmak bütçenize katkı sağladığı gibi kaliteli işçilik size gönül rahatlığı verecek. Eviniz için doğru çatı tipini seçmenize yardımcı olmamızı isterseniz Esenyurt çatı ustalarından ücretsiz keşif isteyin.

Esenyurt’da Çatı ustası bulmakta Gecikmeyin! küçük bir sızıntı daha büyük bir soruna dönüşebilir, şimdi harekete geçin. Eski çatınızdan kurtulmak ve yerine yepyeni bir çatı yapılmasını sağlamak için hemen Esenyurt çatı ustası nı arayın.

Esenyurt çatı ustası olarak; çatınızın ömrünü uzatmak için kaliteli konut çatı kaplama ürünleri, üst düzey çatı kaplama işçiliği ve düzenli bakım hizmetleri sunacağımıza söz veriyoruz. Sonuç olarak, evinize kendi evimiz gibi bakacağız ve buna göre profesyonel çatı kaplama hizmetleri sunacağız. Esenyurt çatı yenileme fiyatları uygulama yapılacak çatının ve istenilen uygulamaların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Esenyurt’da çatı fiyatı verebilmemiz için keşif yapmamız gerekmektedir.

Esenyurt Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu Esenyurt’da oldukça önemlidir. İnsan nüfusunun ve konut sayısının fazla olması dolayısıyla, hava şartlarından ailemizi ve bütçemizi korumak şarttır. Sıcaklıklar artıyor ve ne yazık ki enerji faturanız da artıyor. Yaz aylarında, ısı doğal olarak çatıdan evinizin içine, kışın ise doğal olarak evinizden dışarı akar. Çatı yalıtımı ısı akışına engel olur ve bu da evinizi ısıtma ve soğutma maliyetlerini azaltır. Enerji verimliliği: Herhangi bir yerde, yalıtımın birincil rolü evinizi kışın daha sıcak ve yazın daha serin tutmaktır.

Çatı yalıtımı yetersizse, iç ortam sıcaklığının çabuk düşmesi ve dış ortam havasının içeri girmesi kolay olacaktır. Isıtma sisteminiz (Kombi, soba, elektrikli ısıtıcı vb.), iç ortam sıcaklıklığının sabit kalması için daha fazla çalışmak zorunda kalacak ve bu da faturalarınızın daha da yükseleceği anlamına gelir.Esenyurt’daki çatınızın ihtiyaç duyduğu yalıtım ihtiyacına göre çeşitli malzemeler sunuyoruz. Elimizdeki ana yalıtım türleri cam elyafı, membranlar, sprey köpük izolasyonu, poliüretan köpük kaplama ve çeşitli çatı izolasyon malzemeleri uygun fiyatlı ve çok yönlüdür. Mükemmel yangın ve su geçirmezlik sunar.

Çatı yalıtım problemleri yaşıyorsanız, Esenyurt çatıcı izolasyon ustasını arayın. Çatı izolasyon ustası ekibimiz çatınızın ne kadar yalıtıldığına dair yapacağı kapsamlı bir incelemenin ardından, çatının ilgilenilmesi gereken yerlerini ve yalıtım problemlerini belirleyerek en uygun çatı izolasyon çözümünü size önereceklerdir.

Esenyurt çatı izolasyon firması için gelen aramalar: çatı arası izolasyon köpüğü, betonarme, bina, dam çatı izolasyonu, polisan, dyo, knauf, izocam, sünger, folyolu, taşyünü, polyester, epoksi, poliüretan, elyaflı, ziftli, Esenyurt çatı izolasyon malzemeleri, baca, dere, eksiz oluk, balkon, Esenyurt endüstriyel çatı izolasyonu.

Esenyurt Teras Kapatma,Sundurma ve Veranda

Esenyurt’daki teraslar ve üstü açık balkonlar, aşırı sıcak, yağmur, kar, rüzgar gibi hava şartlarında kullanım dışı olmaktadır. Bu alanları değerlendirmek ve her mevsim kullanışlı bir teras elde etmek isteyen Esenyurt’daki müşterilerimiz veranda ve sundurma gibi balkon üstü kapatma (Teras Kapama) yöntemlerini tercih etmektedir. Sizde terasınızda yaz kış demeden, keyifle bir kahve içebilmek için mutlaka Esenyurt teras kapama ustası ekibimize ulaşmalısınız.

Esenyurt teras kapama sistemleri bünyesinde tam zamanlı bu işle uğraşan, işinin ehli sundurma ustalarımız son derece titizlikle çalışmaktadırlar. Çeşitli ahşap teras kapama modellerini profesyonelce uygulayabilirler. Balkon kapatma modelinizi siz belirleyin, Esenyurt teras kapatma ustası yapsın.

Veranda yada Sundurma yaptıktan sonra cam balkon ile terasınızı tamamen kapatma şansınız da olacaktır. Sevdiklerinizle sıcacık vakit geçirebileceğiniz bir terasınız olsun istiyorsanız bize mutlaka ulaşın! Esenyurt teras kapama ustaları tarafından ücretsiz keşif yapılır, Balkon üstü kapatma işlerinde kapama yapılacak yerin sundurma veya veranda ölçüleri alınır. Kısa sürede en kaliteli teras kapama sistemi yapılır ve en makul fiyatlarla teslim edilir. Esenyurt Veranda ustası ve Esenyurt Sundurma ustası her zaman hazır! Tasarım ve ölçüler hakkında danışmak için Esenyurt’daki teras kapatma ustalarımızı aramaktan çekinmeyin.

Esenyurt’ta çatı ustası ararken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler şunlardır:

Çatınızın türü

Farklı çatı türleri farklı onarım ve kurulum yöntemleri gerektirir. Seçtiğiniz ustanın sizin çatınızın türüyle deneyimli olduğundan emin olun.

Onarımın kapsamı

Çatınızda küçük bir onarım mı yoksa büyük bir yenileme mi yapılması gerekiyor? Seçtiğiniz ustanın bu tür onarımları gerçekleştirme yeteneğine ve deneyimine sahip olduğundan emin olun.

Esenyurt Çatı Tamir Fiyatları

Çatı tamir fiyatları ortalama olarak 3.5000 TL ve 4.500 TL fiyatları arasındadır. Çatıdaki sorunları ve hasarın büyüklüğüne göre fiyatlar artmaktadırTabloda yer almayan teras çatılar, sundurma,beşik,kule,kombine,şet gibi çatı çeşitleri de bulunmaktadırÇatı usta fiyatları nı etkileyen diğer önemli unsur ise bölgesel ve detaylı olmasıdır. faktörlerdir. Farklı bölgelerdeki işgücü maliyetleri ve malzeme tedarik durumu fiyatları etkilemektedir. Örneğin büyük şehirlerde çatı ustası hizmetlerinin maliyeti genellikle daha yüksek olmaktadır. Bu nedenle çatı ustası fiyatlarının belirlenmesi sırasında bölgesel faktörlerin dikkate alınması önemlidir.

Çatı tamir fiyatlarında  önemli etken çatıdaki hasarın türü ve büyüklüğüdür. Küçük onarımlar için genellikle daha düşük bir işçilik ücreti alınırken hasarın daha büyük çatı tamirleri daha fazla maliyet gerektirebilir. Bir diğer maliyeti arttıran ise çatı değiştirmedir.Çatınızı tamir ettirmek istiyorsanız çatıyı incelemek ve hasarı değerlendirmek için firmalar ve çatı ustaları keşif hizmetleri sunarlar. Bu inceleme sonucunda çatıdaki hasarın boyutu ve gereken çalışma miktarı belirlenir ve buna bağlı olarak bir fiyat teklifi sunulur. . Garantili çatı tamiri hizmeti istiyorsanız Esenyurt çatı ustası keşif talebi bulunabilirsiniz. Esenyurt çatı ustası sadece eski çatıların tamiri ve onarımın yanında yeni tip çatılarda tamir ve onarım hizmeti vermektedir.
Çatı onarımı ve kurulumu pahalı olabilir. Bütçenizi belirleyin ve buna uygun olarak Esenyurt çatı ustası 2 yıl Garantili Çatı Hizmetinden Yararlanmak için Bizi arayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiyeler isteyin.
Doğru çatı ustasını seçmek için zaman ayırmak, çatınızın uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağlayacaktır.

İstanbul’da Çatı İşleriniz için Hizmetinizdeyiz.

Çalışma yapılacak alanlarda sistemin düzgün bir şekilde belirlenmesi, Çevreye zarar vermeden nasıl yapılması gerektiği konusunda, Diger bir çok kriteri değerlendirmek üzere keşif talep edebilirsiniz.

Çatı maliyetinin keşiften sonra belirlenmesi daha sağlıklı olacaktır. Bizler en yakın kaliteli çatı ustalarını size yönlendiriyor ve sizlere uygun, ekonomik hızlı çözüm üretiyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Web tasarımı yaptıgınız bir şey degildir. bu bir yasam tarzı.

Products

Automated Chatbot

Data Security

Virtual Reality

Communication

Support

Services

FAQ's

Privacy Policy

Terms & Condition

Team

Contact Us

Company

About Us

Services

Features

Our Pricing

Latest News

© 2003 Cobay web work shop  sitede yer alan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olması için elinden gelen makul çabayı sarf etmektedir. Bununla birlikte  hiçbir koşulda, Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; gözden geçirmesinde gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten, sitede yer alan bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı ötürü sorumlu değildir.